Aplikace eVlastníci získává na popularitě.

5. 6. 2023
Vážení čtenáři, milí klienti, online hlasování určené společenstvím vlastníků jednotek totiž využívá v České republice již stovka SVJ, resp. čím dál tím více klientů. Místo toho, aby vlastník bytové jednotky trávil svůj drahocenný čas na schůzi shromáždění, v klidu se zaregistruje v aplikaci, přečte si podklady a jednoduše odkliká PRO nebo PROTI k jednotlivým bodům hlasování.

Společenství vlastníků bytových jednotek platformu eVlastníci vítají. Je uživatelsky přívětivá, hlasovat z pohodlí domova s ní zvládne opravdu každý. Důkazem je rychle narůstající počet registrací a uskutečněná hlasování. „Máme velkou radost z reakcí předsedů a samotných vlastníků. V rámci podpory, kterou při hlasování zajišťujeme, získáváme bezprostřední zpětnou vazbu, i konkrétní návrhy pro zdokonalování celé platformy. Těchto podnětů si ceníme a řadu z nich uplatníme v rámci dalšího rozvoje aplikace eVlastníci. Našim cílem je zjednodušit a zpříjemnit život vlastníkům jednotek. Osobní účast na schůzi shromáždění bude pro futuro jenom pro ty, kdo z jakéhokoli důvodu online hlasovat nechtějí. Ti, kteří tam chodili překřičet ostatní, budou mít smůlu,“ vysvětluje Lukáš Truxa.

Přál bych si, aby co nejvíce uživatelů hodnotilo aplikaci za přínosnou,“ konstatuje Lukáš Truxa, spoluzakladatel startupu eVlastníci. „V současné době bezpečně poskytujeme službu online hlasování pro 100 SVJ a na přechod z korespondenční formy do online prostředí se připravuje řada dalších jednotek. A to všechno za necelý rok uvedení aplikace do života,“ podotýká. „Je v souladu s našim očekáváním, že se nám v relativně krátkém období od dubna 2022 podařilo získat takový počet zákazníků a věříme, že se okruh spokojených uživatelů bude rozrůstat,“ uzavírá Ondřej Bělecký, spoluzakladatel startupu eVlastníci.

Mgr. Petr Jezdinský (s využitím startupu eVlastníci a hypoindexu)

Zapojte se do diskusí

Zde máte možnost zapojit se do diskuze či položit provozovateli stánek nějaký dotaz.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč