Zprostředkování prodeje nemovitostí

Prodej nemovitosti je z finančního hlediska významným celoživotním rozhodnutím, které většina klientů realitních kanceláří nedělá každý den. Z tohoto důvodu je důležité tuto realitní transakci nepodcenit a vybrat si pro její realizaci významného obchodního partnera. Je nesmírně důležité mít jasně stanovená pravidla, znát práva a povinnosti obou stran realitní transakce. Férová zprostředkovatelská smlouva chrání vlastníka nemovitosti, poněvadž definuje základní parametry převodu nemovitosti. Zakotvuje tak cenu, vymezuje maximální délku prodeje, stanovuje odměnu zprostředkovatele a současně opravňuje zprostředkovatele k nabízení nemovitosti a jednání se zájemci o koupi. Smlouva o zprostředkování je tak základním kamenem vzájemné důvěry, která je pro úspěšnou spolupráci důležitá. 
 
Výhradní spolupráce
Výhradní prodej působí na potenciální kupce důvěryhodněji a profesionálněji, zaručuje jednotnou strategii prodeje, realitní makléř může také usilovat o dosažení co nejvyšší prodejní ceny. U výhradní spolupráce se nemovitost objevuje v inzerci s jednotnou prezentací, jejíž kvalitu má prodávající pod kontrolou. Výhradní spolupráce šetří čas a energii prodávajícího, který komunikuje pouze s jedním realitním makléřem a o nic dalšího se nestará. Realitní makléř je motivovaný do nemovitosti investovat více času, energie a zdrojů, protože ví, že se to přímo odrazí v prodeji. 
 
V čem jsou výhody výhradního zastoupení? 
  • úplný realitní a hypoteční servis „pod jednou střechou“
  • dosažení vyšší prodejní ceny
  • úspora času a energie
  • šance na rychlejší prodej díky na míru šité marketingové a prodejní strategii
  • větší motivace a nasazení realitního makléře

Dále můžete využít naší nabídky home stagingu, která spočívá v přípravě nemovitosti, jako je vymalování, drobné úpravy k prodeji a atd.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na naši bezplatnou linku nebo nám napište. Naše poradenství je zdarma.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč