Aukce

Obecné informace

Společnost JURIS REAL Dražby, a.s. je pod taktovkou JUDr. Tomáše Mádla, člena představenstva a Mgr. Romana Kaplana, výkonného ředitele, již několik let provozovatelem největšího dražebního portálu v ČR: www.exdrazby.cz, kde jsou realizovány elektronické nedobrovolné dražby movitých věcí a nemovitostí, které se staly předmětem exekučního řízení. Potřebnou koncesí na pořádání dobrovolných či nedobrovolných dražeb disponujeme již od roku 2011. Od té dobu jsme úspěšně zrealizovali přes 30 000 dražeb a zaevidovali téměř 100 000 registrovaných uživatelů.

Na základě nemalé poptávky od fyzických osob, insolvenčních správců, soudů, autobazarů, notářů či realitních kanceláří jsme se rozhodli spustit zcela nový a jedinečný portál www.jrdrazby.cz, na kterém probíhají dobrovolné dražby a aukce nemovitostí a movitých věcí z celé České republiky.

Využít našich služeb tak mohou nejen úřady soudních exekutorů, ale díky portálu www.jrdrazby.cz i široká veřejnost. Tedy právě i Vy zde můžete formou dobrovolné dražby či aukce prodat svůj majetek. Tento způsob Vám zaručí, že získáte maximální možnou cenu ve velmi krátkém čase, a to zcela bez rizika.

Na vývoji těchto portálů neustále pracujeme, již nyní ovšem umožňují pohodlné a jednoduché přihlášení k dražbám a aukcím i účasti v nich. Současně se na nás můžete kdykoliv obrátit s žádostí o realizaci prodeje soukromého, firemního či svěřeného majetku.

V případě, že jste našimi klienty, děkujeme Vám za spolupráci.

V případě, že se chcete zúčastnit elektronické dražby či aukce, přejeme úspěšný příhoz.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na naši bezplatnou linku nebo nám napište. Naše poradenství je zdarma.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč