Aukce

Co s námi získáte

Maximální možnou cenu v krátkém čase

Díky licitačnímu principu se můžete spolehnout na to, že získáte maximální možnou cenu a nebudete muset dlouhé měsíce čekat na to, až se na Vámi inzerovanou nemovitost přihlásí nějaký zájemce a navíc bude požadovat slevu.

Rychlost

Po podpisu smlouvy se ihned dáme do práce a vše připravíme, jak nejrychleji budeme umět. Zároveň ale tak, abychom získali co nejvíce potenciálních zájemců, tedy účastníků aukce.

Transparentnost

Všechny aukce probíhají pouze v online systému, který zajišťuje všem zúčastněným stranám rovnocenné podmínky a celý průběh aukce probíhá naprosto transparentně, de facto pod dohledem Ministerstva pro místní rozvoj, neboť vše probíhá na portále, na kterém jsou realizovány i dobrovolné či nedobrovolné dražby.

Preciznost

Předmět aukce vždy zdokumentujeme s maximální pečlivostí. Posoudíme technický i právní stav předmětu aukce a provedeme vlastní odborný odhad ceny, v případě potřeby se obrátíme na soudního znalce.

Maximální zveřejnění

Zajistíme propagaci Vaší aukce. Samozřejmostí je příprava aukční vyhlášky, která je základním kamenem každé aukce. Informace o připravované aukci zveřejníme nejen na našich webových stránkách, ale také na inzertních portálech a realitních serverech a dalších významných místech. Oslovíme také potenciální zájemce z naší obsáhlé databáze, která čítá téměř 100 000 registrovaných uživatelů. Všem zájemcům se vždy plně věnujeme, komunikujeme s nimi a odpovídáme na jejich dotazy.

Jasně stanovené termíny

Standardně realizujeme 2 prohlídky předmětu aukce v přesně stanovený čas, po dohodě s Vámi ovšem můžeme zrealizovat prohlídek i více.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na naši bezplatnou linku nebo nám napište. Naše poradenství je zdarma.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč