Investice

Ukládání finančních prostředků do realit a jejich zhodnocování právě přes nemovitosti není žádnou novotou. Např. ceny pozemků (oproti cenám bytů) dlouhodobě rostly i v době světové finanční krize.  Investice do nemovitostí se staly konzistentním a konzervativním nástrojem pro zhodnocování volných peněz, a to vedle ukládání peněžních prostředků do investičních diamantů, zlata či filatelie.

Vedle českého realitního trhu sledujeme i vývoj na všech hlavních světových trzích s nemovitostmi. 

Jestliže budete potřebovat poradit s výběrem nemovitostí, výpočtem vhodné kombinace vložení hotových finančních prostředků a hypotečního úvěru, výpočtem zisku vložených finančních prostředků, obraťte se na společnou realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. 

Díky spolupracující překladatelské firmě jsme schopni uspokojit i náročnou zahraniční klientelu.

Top 3 důvody pro investice do realit podle našich realitních makléřů:

  1. Z dlouhodobého hlediska cena nemovitostí kopíruje příjmy domácností, tzn. Vaše investované (a nutno i říci těžce vydělané) peníze neztrácejí na svojí hodnotě.
  2. Příjmy z nájmu nemovitostí Vám zajišťují stálou měsíční rentu.
  3. Dá se lehce spočítat vložený náklad a očekávaný výnos, přičemž roční zisk by měl být alespoň cca 5 %.

Investovat můžete do koupě bytu, rodinného domu, komerční nemovitosti nebo apartmánu (v tuzemsku i zahraničí) - s následným pronájmem, kdy pobíráte pravidelný měsíční nájem. Avšak můžete dlouhodobě uložit finanční prostředky i do koupě pozemků s tím, že prodej se uskuteční v časovém horizontu 10-ti, 15-ti až 25-ti let. Koupit investičně nemovitosti je pak možné buď za hotové nebo s kombinací hotovosti a hypotečního úvěrování, popřípadě i za využití nástrojů inovativního financování.

V současné době je nejvíce využívaná naše služba, která spočívá v tom, že své volné finanční prostředky vložíte do našich rukou s garantovanou úrokovou sazbou a odpovídající jistotou a my je budeme jednoduše investovat za Vás. 

 

Potřebujete poradit?

Zavolejte na naši bezplatnou linku nebo nám napište. Naše poradenství je zdarma.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč