Dražby

Co s námi získáte

Rychlost

Po podpisu smlouvy připravíme vše co musíme a to nejrychleji jak umíme, ale současně tak, abychom dodrželi zákonem stanovené termíny. Veřejné dražby nemovitých věcí je možné provádět do 30, resp. 60 dní od zveřejnění dražební vyhlášky a movitých věcí do 15 dní. Výtěžek dražby máte maximálně do 5 dní ji na svém účtu.

Transparentnost

Využíváme pouze systém online dražeb, který zajišťuje všem zúčastněným stranám rovnocenné podmínky a celý průběh dražby probíhá naprosto transparentně a pod dohledem Ministerstva pro místní rozvoj.

Preciznost

S maximální pečlivostí zdokumentujeme dražené věci. Posoudíme technický i právní stav předmětu dražby a provedeme vlastní odborný odhad ceny, popř. se obrátíme na znalce neboť např. u nemovitostí nad 1 mil. korun je povinností znalecký posudek.

Maximální zveřejnění

Samozřejmě připravíme dražební vyhlášku, která je základním kamenem každé dražby a informace o připravované dražbě zveřejníme nejen na našich webových stránkách, ale také na inzertních portálech a realitních serverech a dalších významných místech. Také oslovíme potenciální zájemce z naší obsáhlé databáze, kde máme více jak 70.000 registrovaných uživatelů. Zájemcům se věnujeme, komunikujeme s nimi a odpovídáme na jejich dotazy.

Jasně stanovené termíny

Standardně jsou realizovány 2 prohlídky v přesně stanovený čas, ale po dohodě s Vámi můžeme zrealizovat více prohlídek.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na naši bezplatnou linku nebo nám napište. Naše poradenství je zdarma.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč